תוכניות

מאז פרוץ נגיף הקורונה, עסוק בנט בפתרונות פרקטיים ליציאה מהתחלואה ושמירה על הכלכלה.
כך נצא מהבוץ ונזניק את ישראל.

זוהי התכנית שתהווה תנאי יסוד להקמת ממשלה. ישראל יכולה וצריכה להפוך לגן עדן לאנשים עובדים. תכנית סינגפור, כמו הרפורמות שביצעו תאצ'ר ורייגן בעבר, תזניק את ישראל קדימה. זו התכנית הכלכלית הנועזת בתולדות המדינה.
"אני מסיר את הכובע בפני בנט על החזון" (פרופ' עומר מואב).

נחזיר את החוק והסדר לנגב ולגליל.

כך נצמיח את המרחב הכפרי-התיישבותי וההתיישבותי במדינת ישראל.

כך נתמודד עם משבר את האקלים ונקדם את ישראל לעבר עתיד ירוק יותר.

מערכת חינוך גמישה ומותאמת אישית. זה אפשרי. בהשראת מערכות חינוך במדינות מצליחות, נעביר סמכויות רחבות למנהלי בתי הספר, נערב את הרשויות המקומיות ונתגמל כראוי מורים מצטיינים.

סוף למדיניות ההגירה הלא אחראית של מדינת ישראל - מחזירים את החוק והסדר לגבולות!

נפרק את מונופול רשות מקרקעי ישראל, נגדיל את היצע הדירות באזורי הביקוש ונוריד את מחירי הדיור. תיקוני המערכת יקלו על הבירוקרטיה ונוכל להקים שכונות וערים חדשות ביעילות ומהירות.

אפשר למגר את הקורונה כליל במדינת ישראל. אנחנו מציעים להפסיק לחיות לצד הקורונה ולהתחיל לחיות בלעדיה. בעזרת התבוננות ולימוד ממדינות אחרות בעולם שהתנקו כליל מקורונה, אנו נפעל למיגור המחלה באופן סופי ממדינת ישראל.

על ידי מספר פעולות פשוטות אנו נייעל של שיטת הקמת עסק בישראל, מהליך בירוקרטי ארוך ומסורבל לתהליך פשוט, שקוף, עם רגולציה מינימלית, תוך שיתוף פעולה עם הגורמים השונים ובקלות.

כך נהפוך את החברה החרדית מחברה החיה בעוני ומחסור ושאינה נושאת בנטל הכלכלי, לאזרחים אשר לוקחים חלק ומסייעים בקידום הכלכלה הישראלית. התכנית נהגתה בשל הפערים הקיימים בין החברה החרדית לציבור הכללי במדינה- פער שנעשה בולט יותר עקב מגפת הקורונה.

אפשר לנצח את הקורונה מבלי להחריב את פרנסתם של אזרחי ישראל. בעזרת שורת פעולות ממוקדות ועקביות, נצליח להיכנס ל״שגרת קורונה״ סבירה עד שנצלח את המגיפה.

כך נקדם את תלמידי ישראל גם בתקופה מורכבת וקשה זו. מלימוד דרך המחשב והזום בלבד ללימוד משמעותי, חוויתי ומעשיר העונה על צרכיהם הלימודיים והחברתיים ללא ויתור על לימודי הליבה.

נהפוך את ישראל למדינה שהמשק שלה מתנהל בצורה רגילה לחלוטין (כמעט) על ידי בדיקה, איתור ובידוד של נשאי קורונה. נתקדם ממדינה אשר נכנסת ויוצאת מסגרים, ושאזרחיה לא יודעים מה יקרה מחר, למדינה מנוהלת באופן מושכל ויעיל.

אנו נמגר את הקורונה כליל במדינת ישראל. אנחנו מציעים להפסיק לחיות לצד הקורונה ולהתחיל לחיות בלעדיה. בעזרת התבוננות ולימוד ממדינות אחרות בעולם שהתנקו כליל מקורונה אנו נפעל למיגור המחלה באופן סופי ממדינת ישראל.

איך לנצח מגיפה

הספר הוא מפת דרכים מפורטת המבוססת על הניסיון המוצלח של מדינות מזרח אסיה להתמודד עם הנגיף על ידי שימוש מושכל בפטיש ופינצטה, שיאפשרו לישראל לחיות לצד הקורונה. שליטה במגיפה היא רק הצעד הראשון, משבר הקורונה הוא הזדמנות להפוך מדינה קטנה, יזמית וקולטת עלייה כישראל, להזדמנות לקפיצת דרך.